Strona główna » Regulamin sklepu internetowego

Regulamin sklepu internetowego

REGULAMIN ZAKUPÓW W SKLEPIE INTERNETOWYM www.kraszek.pl

Internetowy sklep należy do firmy Gama, Ewa Kraszek, z siedzibą w 05-800 Pruszków, ul. Świerkowa 12.
NIP: 113-206-34-52 REGON:141491253 Firma jest wpisana do ewidencji działalności gospodarczej przez Prezydenta m. st. Warszawy pod numerem 472677.

Dane kontaktowe:
tel/fax 022 758 68 02
tel. 730-503-701
e-mail: sprzedaz@kraszek.pl

 1. Przed złożeniem zamówienia i dokonaniem zakupu w sklepie internetowym Gama, każdy klient jest zobowiązany do zapoznania się z poniższym regulaminem. Złożenie zamówienia oznacza akceptację wszystkich warunków i zasad zawartych w regulaminie.
 2. Zamówienia przez Internet można składać przez 24 godz./dobę poprzez umieszczenie wybranego produktu w koszyku, wypełnienie formularza zamówienia i kliknięcie na ikonę "złóż zamówienie", które równoznaczne jest z obowiązkiem zapłaty. Możliwe jest również złożenie zamówienia telefonicznie lub faksem w dni robocze w godz. 8:00-16:00 pod nr (022) 758-68-02. Kupujący zobowiązany jest do podania swoich danych osobowych, adresu oraz nr telefonu, pod którym będzie można potwierdzić zamówienie.
 3. W przypadku przedpłaty, zamówione artykuły są wysyłane w ciągu 3 dni roboczych od wpływu należnej kwoty na konto podane na stronie sklepu. W przypadku płatności gotówką przy odbiorze towaru (tzw. "za pobraniem"), towar jest wysyłany w ciągu 3 dni od telefonicznego potwierdzenia zamówienia przez klienta.
 4. Klient pokrywa koszty transportu w wysokości 13,00 zł za każdy karton o wadze nie przekraczającej 30 kg (przy przedpłacie na konto) lub 20,00 zł za każdy karton o wadze nie przekraczającej 30 kg.(za pobraniem)
 5. Nie będą realizowane zamówienia z nieprawidłowo wypełnionym formularzem, wzbudzające wątpliwości, których nie uda się potwierdzić oraz zamówienia składane przez klientów nie przestrzegających regulaminu sklepu.
 6. Nie potwierdzenie telefoniczne zamówienia typu "za pobraniem" jest równoznaczne z jego anulowaniem, potwierdzenie zamówienia można dokonać telefonicznie pod numerem telefonu (022) 758-68-02 w godzinach od 9.00 do 15.00.
 7. W przypadku braku towaru, firma Gama zastrzega sobie prawo zaproponowania klientowi zamiennika lub podania późniejszej daty dostawy. Klient ma wtedy prawo do rezygnacji z zamówienia
 8. Produkty dostępne w sklepie internetowym dostarczane są zgodnie z cenami podanymi w witrynie. Są one cenami podstawowymi i zawierają 23% podatku VAT, lecz nie uwzględniają kosztów dostawy. Ceny podane na witrynie sklepu są gwarantowane przez okres 24h.
 9. W przypadku niespełnienia oczekiwań klienta wobec towaru, jest możliwość rezygnacji z zakupu w ciągu 14 dni od daty otrzymania tego towaru, za wyjątkiem towarów wykonywanych na zamówienie. Za rezygnację uważa się przekazanie wiadomości o tym poprzez e-mail lub fax. Adres zwrotu: 

Gama Ewa Kraszek , ul. Świerkowa 12, 05-800 Pruszków. Zwrot należności następuje do 14 dni od otrzymania towaru wraz z dowodem zakupu, oraz po sprawdzeniu czy dany wyrób nie nosi śladów używania lub zniszczenia.

Opis procedury reklamacyjnej:                                                                                                
Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem reklamacje@kraszek.pl  lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej:

  • imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego,
  • datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji,
  • przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego,
  • wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację.

Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie.

Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci.

Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy:

W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług – zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności.

Aby odstąpić od umowy zawartej na www.kraszek.pl, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: reklamacje@kraszek.pl  Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać na adres Gama Ewa Kraszek Świerkowa 12,  05-800 Pruszków.

Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy):

[adres sprzedającego]
Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów],] .
Data zawarcia umowy to [data], data odbioru przedmiotów [data] .
Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego]
Adres: [adres kupującego]
Data: [data odstąpienia od umowy]
Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej]

W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru.

 

 1. Paczki wysyłamy kurierem GLS i Pocztą Polską Kurier48. Towar jest dostarczany przez kuriera maksymalnie w ciągu 2 dni roboczych od odebrania od nas przesyłki, jednakże nie ponosimy odpowiedzialności za nieterminowe dostarczenie przesyłek przez firmę kurierską GLS i Pocztę Polską, a także za uszkodzenia przesyłki powstałe na skutek działania firmy GLS i Poczty Polskiej. Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki podczas odbioru w obecności kuriera. Kurier może powiadomić o terminie dostarczenia towaru telefonicznie lub poprzez wiadomość SMS, dlatego prosimy o podawanie telefonu kontaktowego.
 2. Ceny nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i muszą być potwierdzone pisemnie przez firmę GAMA.

W przypadku zakupu na fakturę VAT, prosimy o poinformowanie wraz ze składaniem zamówienia.

Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w [miasto]. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów,  znajdują się pod następującym adresem: http://www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”.
W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują aktualne przepisy kodeksu cywilnego oraz odpowiednie ustawy.


 


Przejdź do strony głównej

Metody platnosci